Produkcja Piórników

piórniki jednokomorowe | piórniki dwukomorowe
piórniki z pluszu | piórniki z aplikacjami | piórniki z kodury

 

Produkcja Piórników Pajacyk | Nika. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą – produkcja piórników, piórników szolnych, szaszetek, worków.
Nasza firma zajmuje się produkcją piórników wysokiej klasy. Nasze piórniki cieszą się szerokim zainteresowaniem zarówno wśród Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej, aczkolwiek na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać również produkty jednostkowe.
To, co wyróżnia nasze piórniki i piórniki szkolne na tle produktów konkurencyjnych to przede wszystkim jakość. Wszystkie nasze wyroby tworzone są z najwyższej klasy materiałów – eleganckich, a zarazem trwałych i solidnych. Porządne i wytrzymałe piórniki sprawdzą się zarówno w szkole jak i do potrzeb domowych, niezależnie od poziomu eksploatacji.
Na szczególną uwagę produkcja piórników zasługuje stylowy, modny design. Dostępne w naszym asortymencie wzory, kolory i kształty piórników są jedynie poglądowe. Istnieje możliwość zamówienia produktu o dowolnym wyglądzie.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą stroną. Życzymy udanych zakupów!

piórniki produkcja